DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 0-25 293-244-30
Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 vyznačující se vynikající přesností, bez výstupu dat, velmi robustní a nabízejí následující výhody: Vynikajicí přesnost a materiál odolný vůči olejům jsou vhodné pro všechny plastové díly. Extrémně dlouhá životnost baterie - až 2,4 roku. Vynikající ochrana vůči vodě a prachu umožňuje používat tyto mikrometry i v místech, kde se vyskytuje stříkající chladivo.
| Model: | MDC-25PXT |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Digitální |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Čís. krok: | 0.001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±1 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±1 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 1 µm |
| Rovinnost: | 0,3 µm |
| Rovnoběžnost: | 1 µm |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 1 |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Výstup dat: | Ne |
| Měřicí síla: | 7 - 12N |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 2,4 roku |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| Hmot.: | 270g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- 1 baterie
- nastavovací měrky (od 25 mm)kontrolního certifikátu (rozsah měření 0-50 mm)
293-244-30 - Mikrometr třmenový digitální S bubínkovou řehtačkou 0-25 mm, IP 65, s výstupem dat
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 293-244-30
- EAN: 4946368672946
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
7 895,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 6 525,00 Kč
Podobné výrobky
113-102 - Mikrometr třmenový na toleranční měření 0-25mm
Toleranční třmenové mikrometry 113-102Duální, Mitutoyo noniové mikrometry vytvořené jako nastaviteln..
14 399,00 Kč Cena bez DPH: 11 900,00 Kč
111-215 - Mikrometr třmenový 0-25 mm
Třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 111-215Třmenové mikrometry se zúženými měřicími plo..
7 260,00 Kč Cena bez DPH: 6 000,00 Kč
293-234-30 - Mikrometr třmenový digitální 0-25 mm, IP 65, s výstupem dat
DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 293-234-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 vyznačující ..
11 464,75 Kč Cena bez DPH: 9 475,00 Kč
389-252-30 - Mikrometr třmenový DIGIMATIC s hlubokým třmenem 25-50 mm
Digitální třmenové mikrometry na měření tloušťky plechů IP65 389-252-30Digimatic třmenové mikrometry..
24 351,25 Kč Cena bez DPH: 20 125,00 Kč
Tagy: mikrometr





