DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 0-25 293-230-30
Mitutoyo voděodolné digitální mikrometry vhodné pro použití v prostředích s chladícími a řeznými emulzemi. Vysoce stabilní třmen obsahuje teplotní kryt, aby se zachovala přesnost i při delších měřeních. Bubínková řehtačka zaručuje opakovatelnost měření. DIGIMATIC výstup dat.
| Model: | MDC-25MX |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Digitální |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Čís. krok: | 0.001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±1 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±1 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 1 µm |
| Rovinnost: | 0,3 µm |
| Rovnoběžnost: | 1 µm |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 1 |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 2,4 roku |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| 2 x PRESET (Předvolba) (nad 100 mm): | Ano |
| Hmot.: | 270g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- baterií
- nastavovací měrky (od 25 mm)kontrolního certifikátu (rozsah měření 0-50 mm)
293-230-30 - Mikrometr třmenový digitální 0-25 mm, IP-65, s výstupem dat
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 293-230-30
- EAN: 4946368672823
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
9 528,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 7 875,00 Kč
Podobné výrobky
147-105 - Mikrometr třmenový 0-13mm
Třmenový mikrometr pro přesnou kontrolu švů konzerv a plechovek 147-105Mitutoyo noniové třmenové mik..
8 651,50 Kč Cena bez DPH: 7 150,00 Kč
114-137 - Mikrometr třmenový s prizm.dotekem 2,3-25mm
Třmenový mikrometr s měřicími plochami bez drážek 114-137Třmenové mikrometry s prizmatickým měřicím ..
18 392,00 Kč Cena bez DPH: 15 200,00 Kč
293-234-30 - Mikrometr třmenový digitální 0-25 mm, IP 65, s výstupem dat
DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 293-234-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 vyznačující ..
11 464,75 Kč Cena bez DPH: 9 475,00 Kč
147-103 - Mikrometr třmenový 0-13mm
Třmenový mikrometr pro přesnou kontrolu švů konzerv a plechovek 147-103Mitutoyo noniové třmenové mik..
8 228,00 Kč Cena bez DPH: 6 800,00 Kč
Tagy: mikrometr





