Třmenový mikrometr s čítačem 0-25 mm 193-101
Třmenové mikrometry s mechanickým čítačem nabízí následující výhody: Mechanický číslicový counter Rychlejší a bezchybné odečítání.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±2 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±2 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 2 µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Rovnoběžnost: | 2 µm |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 2 |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 15N |
| Hmot.: | 224g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
193-101 - mikrometr třmenový 0-25 mm/0,01 mm s mech. čítačem
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 193-101
- EAN: 4946368193007
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
4 688,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 3 875,00 Kč
Podobné výrobky
114-162 - Mikrometr třmenový s prizm. dotekem 10,0-25 mm
Třmenový mikrometr s měřicími plochami bez drážek 114-162Třmenové mikrometry s prizmatickým měřicím ..
14 157,00 Kč Cena bez DPH: 11 700,00 Kč
326-251-30 - digitální mikrometr třmenový na měření závitů
Třmenový mikrometr na měření závitů 0-25 mm 326-251-30Digimatic třmenové mikrometry na měření závitů..
26 438,50 Kč Cena bez DPH: 21 850,00 Kč
395-261-30 - Třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem 0-25 mm
Digitální třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem, s ochranou IP65R 395-261-30Tyt..
11 767,25 Kč Cena bez DPH: 9 725,00 Kč
293-244-30 - Mikrometr třmenový digitální S bubínkovou řehtačkou 0-25 mm, IP 65, s výstupem dat
DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 0-25 293-244-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 vyznaču..
7 895,25 Kč Cena bez DPH: 6 525,00 Kč
Tagy: mikrometr





