Třmenový mikrometr pro přesnou kontrolu švů konzerv a plechovek 147-202
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry pro měření šířek, výšek a hloubek spojů (švů) plechovek sprejů.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–13mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Poznámka: | Pro plechovky od sprejů |
| Měřicí plocha: | Kalená ocel, jemně lapováno |
| Vřeteno: | ø5 mm, stoupání vřetene 0,5 mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø13 mm |
| Hmot.: | 65g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
147-202 - Mikrometr třmenový 0-13mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 147-202
- EAN: 4946368020419
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
7 925,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 6 550,00 Kč
Podobné výrobky
147-301 - Mikrometr třmenový 0-25mm
Třmenový mikrometr s obzvlášť malým vyložením třmene 147-301Mitutoyo noniové třmenové mikrometry pro..
9 528,75 Kč Cena bez DPH: 7 875,00 Kč
111-115 - Mikrometr třmenový 0-25mm
Třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 111-115Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřen..
7 260,00 Kč Cena bez DPH: 6 000,00 Kč
395-262-30 - Třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem 0-25 mm
Digitální třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem, IP65 395-262-30Tyto DIGIMATIC ..
20 146,50 Kč Cena bez DPH: 16 650,00 Kč
342-251-30 - mikrometr digitální 0-25 mm s měřícími hroty
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s úhlem 15° 342-251-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry s měřicím..
23 171,50 Kč Cena bez DPH: 19 150,00 Kč
Tagy: mikrometr





