Třmenový mikrometr pro přesnou kontrolu švů konzerv a plechovek 147-105
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry pro měření šířek, výšek a hloubek spojů (švů) hliníkových plechovek.
| Model: | CSM4-13 |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–13mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Poznámka: | Pro hliníkové plechovky |
| Měřicí plocha: | Kalená ocel, jemně lapováno |
| Vřeteno: | ø5 mm, stoupání vřetene 0,5 mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø13 mm |
| Hmot.: | 65g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
147-105 - Mikrometr třmenový 0-13mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 147-105
- EAN: 4946368020389
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
8 651,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 7 150,00 Kč
Podobné výrobky
115-215 - Mikrometr třmenový na zaoblené plochy 0-25 mm
Třmenový mikrometr na měření klenutých ploch 115-215Mitutoyo noniové třmenové mikrometry s kulovým p..
6 322,25 Kč Cena bez DPH: 5 225,00 Kč
342-271-30 - Mikrometr třmenový 0-25 mm pro měření výšky zřasení
"DIGIMATIC" Třmenový mikrometr QUICK pro měření výšky zřasení 342-271-30Třmenové mikrometry na měřen..
21 780,00 Kč Cena bez DPH: 18 000,00 Kč
147-301 - Mikrometr třmenový 0-25mm
Třmenový mikrometr s obzvlášť malým vyložením třmene 147-301Mitutoyo noniové třmenové mikrometry pro..
9 528,75 Kč Cena bez DPH: 7 875,00 Kč
118-103 - Mikrometr třmenový s hlubokým třmenem 0-25 mm
Třmenový mikrometr s hlubokým třmenem 0/25 mm 118-103Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené h..
16 788,75 Kč Cena bez DPH: 13 875,00 Kč
Tagy: mikrometr





