Třmenový mikrometr s měřicími rameny 0-25 mm 143-101
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené třmenovými čelistmi umožňující měření v uzavřených a těžko přístupných místech. Standardní řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±5 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±5 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 3 μm |
| Rovinnost: | 0,3 µm |
| Rovnoběžnost: | 3 μm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø8 mm, stoupání vřetene 0,5 mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 1 - 6N |
| Hmot.: | 210g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
143-101 - Mikrometr třmenový s měřícími rameny 0-25mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 143-101
- EAN: 4946368019710
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
11 797,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 9 750,00 Kč
Podobné výrobky
389-261-30 - Mikrometr třmenový DIGIMATIC s hlubokým třmenem 0-25 mm
Digitální třmenové mikrometry na měření tloušťky plechů IP65 389-261-30Digimatic třmenové mikrometry..
22 566,50 Kč Cena bez DPH: 18 650,00 Kč
343-250-30 - mikrometr třmenový ve zvláštním provedení 0-25mm
Digitální třmenový mikrometr s měřicími čelistmi pro měření na těžko přístupných místech 0-25 mm 343..
27 678,75 Kč Cena bez DPH: 22 875,00 Kč
395-251-30 - Dig. třmenový mikrometr ve zvláštním provedení 0-25 mm
DIGIMATIC Třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem 0-25 mm 395-251-30Tyto DIGIMATI..
19 602,00 Kč Cena bez DPH: 16 200,00 Kč
114-101 - Mikrometr třmenový s prizm. dotekem 1,0-15 mm
Třmenový mikrometr s prizmatickým měřicím dotekem 114-101Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatře..
12 251,25 Kč Cena bez DPH: 10 125,00 Kč
Tagy: mikrometr





