Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 25-50 mm 123-102
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené koncem vřetene ve tvaru talířku a dotekem umožňujícím měření tvarových prvků, jako jsou zuby ozubených kol, apod.. Standardní řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 25–50mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±4 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 4 µm |
| Rovinnost: | 1 µm |
| Rovnoběžnost: | 4 µm |
| Měřicí plocha: | Vřeteno a dotek z tvrdokovu (123-113, -114, -115, -116) nebo z kalené oceli |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Měřitelný modul: | 0,5 - 6mm |
| Hmot.: | 250g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
123-102 - Mikrometr třmenový s talířk.doteky 25-50mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 123-102
- EAN: 4946368013008
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
9 105,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 7 525,00 Kč
Podobné výrobky
117-101 - Mikrometr třmenový s vyměnitelným dotekem
Mikrometr s vyměnitelným dotekem 117-101Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snadno vyměnit..
10 073,25 Kč Cena bez DPH: 8 325,00 Kč
147-202 - Mikrometr třmenový 0-13mm
Třmenový mikrometr pro přesnou kontrolu švů konzerv a plechovek 147-202Mitutoyo noniové třmenové mik..
7 925,50 Kč Cena bez DPH: 6 550,00 Kč
112-165 - Mikrometr třmenový 0-25mm s měřicími hroty 15° z tvrdokovu
Třmenový mikrometr s měřicími hroty 15° 112-165Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým..
8 046,50 Kč Cena bez DPH: 6 650,00 Kč
111-215 - Mikrometr třmenový 0-25 mm
Třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 111-215Třmenové mikrometry se zúženými měřicími plo..
7 260,00 Kč Cena bez DPH: 6 000,00 Kč
Tagy: mikrometr





