Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 123-101
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené koncem vřetene ve tvaru talířku a dotekem umožňujícím měření tvarových prvků, jako jsou zuby ozubených kol, apod.. Standardní řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±4 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 4 µm |
| Rovinnost: | 1 µm |
| Rovnoběžnost: | 4 µm |
| Měřicí plocha: | Vřeteno a dotek z tvrdokovu (123-113, -114, -115, -116) nebo z kalené oceli |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Měřitelný modul: | 0,5 - 6mm |
| Hmot.: | 200g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
123-101 - Mikrometr třmenový s talířk.doteky 0-25 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 123-101
- EAN: 4946368012995
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
8 137,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 6 725,00 Kč
Podobné výrobky
326-351-30 - palcový Digi.Micro.Screw T
Třmenový mikrometr na měření závitů 0-25 mm/0-1" 326-351-30Digimatic třmenové mikrometry na měření z..
26 438,50 Kč Cena bez DPH: 21 850,00 Kč
389-252-30 - Mikrometr třmenový DIGIMATIC s hlubokým třmenem 25-50 mm
Digitální třmenové mikrometry na měření tloušťky plechů IP65 389-252-30Digimatic třmenové mikrometry..
24 351,25 Kč Cena bez DPH: 20 125,00 Kč
111-215 - Mikrometr třmenový 0-25 mm
Třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 111-215Třmenové mikrometry se zúženými měřicími plo..
7 260,00 Kč Cena bez DPH: 6 000,00 Kč
523-141 - pasametr 0-25 mm
Pasametr s přesným úchylkoměrem 523-141Tyto pasametry jsou navrženy k upevnění úchylkoměrů vhodných ..
17 726,50 Kč Cena bez DPH: 14 650,00 Kč
Tagy: mikrometr





