Třmenový mikrometr ve zvláštním provedení na měření plechů a pásů 119-202
Třmenové mikrometry na měření tloušťky plechů s číselníkem nabízí následující výhody: Hluboké vyložení třmene umožňuje měřit tloušťku plechu. Snadné odečítání díky číselníku.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±4 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované, vypouklý pevný dotek a ploché vřeteno |
| Vřeteno: | ø 6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 305g |
Obsah balení
- Including box
- spanner
119-202 - Mikrometr třmenový 0-25 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 119-202
- EAN: 4946368012032
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
11 374,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 9 400,00 Kč
Podobné výrobky
112-213 - Mikrometr třmenový 0-25mm s měřicími hroty 30° z tvrdokovu
Třmenový mikrometr s měřicími hroty 30° 112-213Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým..
8 046,50 Kč Cena bez DPH: 6 650,00 Kč
342-251-30 - mikrometr digitální 0-25 mm s měřícími hroty
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s úhlem 15° 342-251-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry s měřicím..
23 171,50 Kč Cena bez DPH: 19 150,00 Kč
389-262-30 - Mikrometr třmenový DIGIMATIC s hlubokým třmenem 25-50
Digitální třmenové mikrometry na měření tloušťky plechů IP65 389-262-30Digimatic třmenové mikrometry..
24 351,25 Kč Cena bez DPH: 20 125,00 Kč
523-121 - pasametr 0-25 mm
Pasametr s přesným úchylkoměrem 523-121A Mitutoyo rapid-retraction-anvil snap meter equipped with a ..
21 598,50 Kč Cena bez DPH: 17 850,00 Kč
Tagy: mikrometr





