Třmenový mikrometr s hlubokým třmenem 0/25 mm 118-103
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené hlubokým vyložením třmene umožňující měření tloušťky plechů dále od okraje tabule plechu, které nelze měřit standardními mikrometry. Standardní řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Model: | PMU300-25 |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±5 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±5 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 3 µm |
| Rovinnost: | 1 µm |
| Rovnoběžnost: | 3 µm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Dotek / Vřeteno: | Provedení A, plochý/plochý |
| Vřeteno: | Vyložení třmene do 150 mm : ø6,35 mm, s aretacíVyložení třmene do 300 mm : ø8 mm, stoupání vřetene 0,5 mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø21 mm |
| Měřicí síla: | 10 - 14N |
| Hmot.: | 2650g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- nastavovací měrky (od 25 mm)
118-103 - Mikrometr třmenový s hlubokým třmenem 0-25 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 118-103
- EAN: 4946368011837
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
16 788,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 13 875,00 Kč
Podobné výrobky
324-251-30 - mikrometr třmenový pro měření ozubení 0-25mm
Digitální třmenový mikrometr na měření ozubení IP65 324-251-30Třmenové mikrometry na měření ozubenýc..
31 066,75 Kč Cena bez DPH: 25 675,00 Kč
147-202 - Mikrometr třmenový 0-13mm
Třmenový mikrometr pro přesnou kontrolu švů konzerv a plechovek 147-202Mitutoyo noniové třmenové mik..
7 925,50 Kč Cena bez DPH: 6 550,00 Kč
112-201 - Mikrometr třmenový 0-25 mm s měřicími hroty 30° z kalené oceli
Třmenový mikrometr s měřicími hroty 30° 112-201Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým..
7 260,00 Kč Cena bez DPH: 6 000,00 Kč
395-261-30 - Třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem 0-25 mm
Digitální třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem, s ochranou IP65R 395-261-30Tyt..
11 767,25 Kč Cena bez DPH: 9 725,00 Kč
Tagy: mikrometr





