Třmenový mikrometr na měření klenutých ploch 115-215
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry s kulovým pevným dotekem a kulovým zakončením vřetene jsou určeny především pro měření síly stěn trubek a potrubí. Standardní řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Měřicí plocha: | Vřeteno a dotek: Osazené tvrdokovem, jemně lapované(Obj. č. 115-1xx, 115-2xx)Vřeteno: Osazené tvrdokovem, jemně lapovanéDotek: Kalená ocel(115-3xx) |
| Dotek / Vřeteno: | Provedení F, kulový dotek a vřeteno SR=4 mm |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 180g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
115-215 - Mikrometr třmenový na zaoblené plochy 0-25 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 115-215
- EAN: 4946368010724
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
6 322,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 5 225,00 Kč
Podobné výrobky
147-301 - Mikrometr třmenový 0-25mm
Třmenový mikrometr s obzvlášť malým vyložením třmene 147-301Mitutoyo noniové třmenové mikrometry pro..
9 528,75 Kč Cena bez DPH: 7 875,00 Kč
114-161 - Mikrometr třmenový s prizm. dotekem 1,0-15 mm
Třmenový mikrometr s měřicími plochami bez drážek 114-161Třmenové mikrometry s prizmatickým měřicím ..
11 495,00 Kč Cena bez DPH: 9 500,00 Kč
111-115 - Mikrometr třmenový 0-25mm
Třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 111-115Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřen..
7 260,00 Kč Cena bez DPH: 6 000,00 Kč
350-271-30 - Digitální vestavná mikrometrická hlavice 0-25mm s výstupem dat
Digitální vestavná mikrometrická hlavice, IP65 350-271-30Vestavné mikrometrické hlavice s rozsahem m..
15 609,00 Kč Cena bez DPH: 12 900,00 Kč
Tagy: mikrometr





