Třmenový mikrometr na měření klenutých ploch 115-115
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry s kulovým pevným dotekem jsou určeny především pro měření síly stěn trubek a potrubí. Standardní řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Měřicí plocha: | Vřeteno a dotek: Osazené tvrdokovem, jemně lapované(Obj. č. 115-1xx, 115-2xx)Vřeteno: Osazené tvrdokovem, jemně lapovanéDotek: Kalená ocel(115-3xx) |
| Dotek / Vřeteno: | Provedení E, kulový dotek SR=4mm/ploché vřeteno |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 180g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
115-115 - Mikrometr třmenový na zaoblené plochy 0-25 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 115-115
- EAN: 4946368010410
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
5 354,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 4 425,00 Kč
Podobné výrobky
422-271-30 - Digim.Blade Mikrometr
Digitální třmenový mikrometr s úzkými měřicími plochami, Provedení D 422-271-30DIGIMATIC Třmenové m..
36 118,50 Kč Cena bez DPH: 29 850,00 Kč
342-271-30 - Mikrometr třmenový 0-25 mm pro měření výšky zřasení
"DIGIMATIC" Třmenový mikrometr QUICK pro měření výšky zřasení 342-271-30Třmenové mikrometry na měřen..
21 780,00 Kč Cena bez DPH: 18 000,00 Kč
326-351-30 - palcový Digi.Micro.Screw T
Třmenový mikrometr na měření závitů 0-25 mm/0-1" 326-351-30Digimatic třmenové mikrometry na měření z..
26 438,50 Kč Cena bez DPH: 21 850,00 Kč
293-236-30 - Mikrometr třmenový digitální 50-75 mm, IP 65, s výstupem dat
DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 50-75 293-236-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 vyznač..
16 819,00 Kč Cena bez DPH: 13 900,00 Kč
Tagy: mikrometr





