Třmenový mikrometr s měřicími plochami bez drážek 114-137
Třmenové mikrometry s prizmatickým měřicím dotekem jsou vhodné především na měření řezných nástrojů. Nabízí následující výhody: Na měření vnějšího průměru řezných nástrojů se třemi nebo pěti břity, např. závitníků, frézek, výstružníků, apod. Prizmatické doteky s drážkou ve středu jsou vhodné pro měření středního průměru závitu šroubu pomocí jedno-drátkové metody.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±4 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Dotek: | Bez drážky |
| Měřicí plocha: | Prizmatický úhel 60°/108° |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,75 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Nastavovací měrky: | 167-327 ø 5 mm |
| Hmot.: | 220g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky
- klíče
114-137 - Mikrometr třmenový s prizm.dotekem 2,3-25mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 114-137
- EAN: 4946368010250
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
18 392,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 15 200,00 Kč
Podobné výrobky
115-302 - Mikrometr třmenový na zaoblené plochy 0-25 mm
Třmenový mikrometr na měření klenutých ploch, Provedení A 115-302Tyto Třmenové mikrometry s kulovým ..
6 382,75 Kč Cena bez DPH: 5 275,00 Kč
389-262-30 - Mikrometr třmenový DIGIMATIC s hlubokým třmenem 25-50
Digitální třmenové mikrometry na měření tloušťky plechů IP65 389-262-30Digimatic třmenové mikrometry..
24 351,25 Kč Cena bez DPH: 20 125,00 Kč
102-301 - Mikrometr třmenový 0-25 mm
Třmenové mikrometry s tepelně-izolačními plochami 102-301Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové ..
2 238,50 Kč Cena bez DPH: 1 850,00 Kč
293-240-30 - Mikrometr třmenový digitální 0-25 mm, IP 65, bez výstupu dat
DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 0-25 293-240-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 vyznaču..
7 381,00 Kč Cena bez DPH: 6 100,00 Kč
Tagy: mikrometr





