Třmenový mikrometr s prizmatickým měřicím dotekem 114-121
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené prizmatickým dotekem umožňující měření 5-břitých řezných nástrojů, jako jsou výhrubníky, výstružníky, apod. Standardní řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 5–25mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±4 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Dotek: | S drážkou |
| Poznámka: | S drážkou |
| Měřicí plocha: | Prizmatický úhel 60°/108° |
| Vřeteno: | ø 6,35 mm, stoupání vřetene 0,75 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Nastavovací měrky: | 167-327 ø 5 mm |
| Hmot.: | 255g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky
- klíče
114-121 - Mikrometr třmenový s prizm.dotekem 5-25 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 114-121
- EAN: 4946368010151
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
16 546,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 13 675,00 Kč
Podobné výrobky
117-101 - Mikrometr třmenový s vyměnitelným dotekem
Mikrometr s vyměnitelným dotekem 117-101Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snadno vyměnit..
10 073,25 Kč Cena bez DPH: 8 325,00 Kč
293-244-30 - Mikrometr třmenový digitální S bubínkovou řehtačkou 0-25 mm, IP 65, s výstupem dat
DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 0-25 293-244-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 vyznaču..
7 895,25 Kč Cena bez DPH: 6 525,00 Kč
389-252-30 - Mikrometr třmenový DIGIMATIC s hlubokým třmenem 25-50 mm
Digitální třmenové mikrometry na měření tloušťky plechů IP65 389-252-30Digimatic třmenové mikrometry..
24 351,25 Kč Cena bez DPH: 20 125,00 Kč
293-234-30 - Mikrometr třmenový digitální 0-25 mm, IP 65, s výstupem dat
DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 293-234-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 vyznačující ..
11 464,75 Kč Cena bez DPH: 9 475,00 Kč
Tagy: mikrometr





