Třmenový mikrometr s prizmatickým měřicím dotekem 114-102
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené prizmatickým dotekem umožňující měření 3-břitých řezných nástrojů, jako jsou výhrubníky, výstružníky, apod. Standardní řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 10–25mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±4 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Dotek: | S drážkou |
| Měřicí plocha: | Prizmatický úhel 60°/108° |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,75 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Nastavovací měrky: | 167-328 ø 10 mm |
| Hmot.: | 280g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky
- klíče
114-102 - Mikrometr třmenový s prizm. dotekem 10,0-25 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 114-102
- EAN: 4946368009971
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
14 399,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 11 900,00 Kč
Podobné výrobky
102-301 - Mikrometr třmenový 0-25 mm
Třmenové mikrometry s tepelně-izolačními plochami 102-301Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové ..
2 238,50 Kč Cena bez DPH: 1 850,00 Kč
395-263-30 - Třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem 0-25 mm
DIGIMATIC Třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem 0-25 mm 395-263-30Tyto DIGIMATI..
20 146,50 Kč Cena bez DPH: 16 650,00 Kč
123-101 - Mikrometr třmenový s talířk.doteky 0-25 mm
Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 123-101Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřen..
8 137,25 Kč Cena bez DPH: 6 725,00 Kč
111-115 - Mikrometr třmenový 0-25mm
Třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 111-115Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřen..
7 260,00 Kč Cena bez DPH: 6 000,00 Kč
Tagy: mikrometr





