Třmenový mikrometr s prizmatickým měřicím dotekem 114-101
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené prizmatickým dotekem umožňující měření 3-břitých řezných nástrojů, jako jsou výhrubníky, výstružníky, apod. Standardní řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 1–15mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±4 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Dotek: | S drážkou |
| Měřicí plocha: | Prizmatický úhel 60°/108° |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,75 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Nastavovací měrky: | 167-327 ø 5 mm |
| Hmot.: | 120g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky
- klíče
114-101 - Mikrometr třmenový s prizm. dotekem 1,0-15 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 114-101
- EAN: 4946368009964
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
12 251,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 10 125,00 Kč
Podobné výrobky
107-201 - Mikrometr třmenový 0-25mm
Třmenový mikrometr pro sériová měření 107-201Třmenové mikrometry s číselníkovým úchylkoměrem umožňuj..
13 400,75 Kč Cena bez DPH: 11 075,00 Kč
102-701 - Mikrometr s řehtačkovým bubínkem 0-25mm/0,01mm
Třmenový mikrometr s kombinovanou řehtačkou 0 - 25 mm 102-701Mitutoyo ne-digitální mikrometr s kombi..
2 389,75 Kč Cena bez DPH: 1 975,00 Kč
293-234-30 - Mikrometr třmenový digitální 0-25 mm, IP 65, s výstupem dat
DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 293-234-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 vyznačující ..
11 464,75 Kč Cena bez DPH: 9 475,00 Kč
114-165 - Mikrometr třmenový s prizm.dotekem 5-25 mm
Třmenový mikrometr s měřicími plochami bez drážek 114-165Třmenové mikrometry s prizmatickým měřicím ..
15 972,00 Kč Cena bez DPH: 13 200,00 Kč
Tagy: mikrometr





