Toleranční třmenové mikrometry 113-102
Duální, Mitutoyo noniové mikrometry vytvořené jako nastavitelné třmenové kalibry pro vyhodnocení DOBRÝ/ZMETEK pro testování rozměrů součástek pomocí současného nastavení horní a dolní toleranční meze.
| Model: | LMM-25 |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 3 µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Rovnoběžnost: | 3 µm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované, s fazetkou |
| Vřeteno: | ø 6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 340g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
113-102 - Mikrometr třmenový na toleranční měření 0-25mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 113-102
- EAN: 4946368009841
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
14 399,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 11 900,00 Kč
Podobné výrobky
114-161 - Mikrometr třmenový s prizm. dotekem 1,0-15 mm
Třmenový mikrometr s měřicími plochami bez drážek 114-161Třmenové mikrometry s prizmatickým měřicím ..
11 495,00 Kč Cena bez DPH: 9 500,00 Kč
118-103 - Mikrometr třmenový s hlubokým třmenem 0-25 mm
Třmenový mikrometr s hlubokým třmenem 0/25 mm 118-103Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené h..
16 788,75 Kč Cena bez DPH: 13 875,00 Kč
326-351-30 - palcový Digi.Micro.Screw T
Třmenový mikrometr na měření závitů 0-25 mm/0-1" 326-351-30Digimatic třmenové mikrometry na měření z..
26 438,50 Kč Cena bez DPH: 21 850,00 Kč
107-201 - Mikrometr třmenový 0-25mm
Třmenový mikrometr pro sériová měření 107-201Třmenové mikrometry s číselníkovým úchylkoměrem umožňuj..
13 400,75 Kč Cena bez DPH: 11 075,00 Kč
Tagy: mikrometr





