Třmenový mikrometr na měření výšky zřasení 0-25 mm 112-401
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým vřetenem umožňující měření výšky pájených elektrických kontaktů. Standardní řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Měřicí plocha: | Kalená ocel, jemně lapováno |
| Vřeteno: | S aretacíø 6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm (342-271-30, 112-401)Bez aretaceø 6,35 mm, stoupání vřetene 10 mm (342-451-20) |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 3 - 8N |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Přibl. 2,4 roku (342-271-30),5 let při běžném používání(342-451-20) |
| Hmot.: | 165g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
112-401 - Mikrometr třmenový s měř.hroty
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 112-401
- EAN: 4946368009735
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
9 105,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 7 525,00 Kč
Podobné výrobky
331-251-30 - Digitální třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami; 0-25mm; 0,001 mm
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 331-251-30Digimatic třmenové mi..
24 623,50 Kč Cena bez DPH: 20 350,00 Kč
342-261-30 - mikrometr třmenový 0-25mm
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s úhlem 30° 342-261-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry s měřicím..
23 262,25 Kč Cena bez DPH: 19 225,00 Kč
326-351-30 - palcový Digi.Micro.Screw T
Třmenový mikrometr na měření závitů 0-25 mm/0-1" 326-351-30Digimatic třmenové mikrometry na měření z..
26 438,50 Kč Cena bez DPH: 21 850,00 Kč
114-204 - Mikrometr třmenový s prizm. dotekem 2,3-25 mm
Třmenový mikrometr s měřicími plochami bez drážek 114-204Třmenové mikrometry s prizmatickým měřicím ..
16 819,00 Kč Cena bez DPH: 13 900,00 Kč
Tagy: mikrometr





