Třmenový mikrometr s měřicími hroty 30° 112-201
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým vřetenem a dotekem umožňující měření v zakřivených oválných prvcích, jako jsou vrtané otvory, apod. Standardní řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Měřicí plocha: | Vřeteno a dotek osazené tvrdokovem nebo z kalené oceli, poloměr měřicího doteku 0.3 mm |
| Kužel: | 30° |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 3 - 8N |
| Hmot.: | 205g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
112-201 - Mikrometr třmenový 0-25 mm s měřicími hroty 30° z kalené oceli
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 112-201
- EAN: 4946368009438
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
7 260,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 6 000,00 Kč
Podobné výrobky
324-251-30 - mikrometr třmenový pro měření ozubení 0-25mm
Digitální třmenový mikrometr na měření ozubení IP65 324-251-30Třmenové mikrometry na měření ozubenýc..
31 066,75 Kč Cena bez DPH: 25 675,00 Kč
143-101 - Mikrometr třmenový s měřícími rameny 0-25mm
Třmenový mikrometr s měřicími rameny 0-25 mm 143-101Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené tř..
11 797,50 Kč Cena bez DPH: 9 750,00 Kč
115-115 - Mikrometr třmenový na zaoblené plochy 0-25 mm
Třmenový mikrometr na měření klenutých ploch 115-115Mitutoyo noniové třmenové mikrometry s kulovým p..
5 354,25 Kč Cena bez DPH: 4 425,00 Kč
112-213 - Mikrometr třmenový 0-25mm s měřicími hroty 30° z tvrdokovu
Třmenový mikrometr s měřicími hroty 30° 112-213Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým..
8 046,50 Kč Cena bez DPH: 6 650,00 Kč
Tagy: mikrometr





