Třmenový mikrometr s měřicími hroty 15° 112-153
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým vřetenem a dotekem umožňující měření v zakřivených oválných prvcích, jako jsou vrtané otvory, apod. Standardní řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Měřicí plocha: | Vřeteno a dotek osazené tvrdokovem nebo z kalené oceli, poloměr měřicího doteku 0.3 mm |
| Kužel: | 15° |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 3 - 8N |
| Hmot.: | 205g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
112-153 - Mikrometr třmenový 0-25mm s měřicími hroty 15° z kalené oceli
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 112-153
- EAN: 4946368009193
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
7 260,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 6 000,00 Kč
Podobné výrobky
114-137 - Mikrometr třmenový s prizm.dotekem 2,3-25mm
Třmenový mikrometr s měřicími plochami bez drážek 114-137Třmenové mikrometry s prizmatickým měřicím ..
18 392,00 Kč Cena bez DPH: 15 200,00 Kč
147-301 - Mikrometr třmenový 0-25mm
Třmenový mikrometr s obzvlášť malým vyložením třmene 147-301Mitutoyo noniové třmenové mikrometry pro..
9 528,75 Kč Cena bez DPH: 7 875,00 Kč
389-271-30 - mikrometr třmenový DIGIMATIC s hlubokým třmenem
Digitální třmenové mikrometry na měření plechů IP65 389-271-30Digimatic třmenové mikrometry navržené..
22 566,50 Kč Cena bez DPH: 18 650,00 Kč
326-251-30 - digitální mikrometr třmenový na měření závitů
Třmenový mikrometr na měření závitů 0-25 mm 326-251-30Digimatic třmenové mikrometry na měření závitů..
26 438,50 Kč Cena bez DPH: 21 850,00 Kč
Tagy: mikrometr





