Třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 111-115
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené vřetenem a dotekem zmenšenými v průměru umožňují měření oválných prvků, jako jsou drážky, apod. Standardní řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 2 µm |
| Rovinnost: | 0,3 µm |
| Rovnoběžnost: | 2 µm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované, stupňovité |
| Dotek / Vřeteno: | Provedení A, D=3 mm |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 205g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
111-115 - Mikrometr třmenový 0-25mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 111-115
- EAN: 4946368008813
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
7 260,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 6 000,00 Kč
Podobné výrobky
342-261-30 - mikrometr třmenový 0-25mm
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s úhlem 30° 342-261-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry s měřicím..
23 262,25 Kč Cena bez DPH: 19 225,00 Kč
326-351-30 - palcový Digi.Micro.Screw T
Třmenový mikrometr na měření závitů 0-25 mm/0-1" 326-351-30Digimatic třmenové mikrometry na měření z..
26 438,50 Kč Cena bez DPH: 21 850,00 Kč
103-137 - Mikrometr třmenový 0-25 mm / 0,01mm
Třmenový mikrometr 0-25 mm 103-137Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovou s..
1 784,75 Kč Cena bez DPH: 1 475,00 Kč
123-101 - Mikrometr třmenový s talířk.doteky 0-25 mm
Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 123-101Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřen..
8 137,25 Kč Cena bez DPH: 6 725,00 Kč
Tagy: mikrometr





