Třmenový mikrometr pro sériová měření 107-201
Třmenové mikrometry s číselníkovým úchylkoměrem umožňují rychlá měření v sériové a velkosériové výrobě. Nabízí následující výhody: S číselníkovým úchylkoměrem pro přímé porovnání Dobrý/Zmetek při měření dílů ve velkosériové výrobě. Zdvihatelný zajiždějící dotek pro rychlá a hromadná měření. Zdvih zajíždějícího doteku 3 mm.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Dělení stupnice: | 0.01 mm |
| Zdvih zajíždějicího doteku: | 3 mm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Rovnoběžnost: | 2 μm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø 6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 480g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
107-201 - Mikrometr třmenový 0-25mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 107-201
- EAN: 4946368440583
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
13 400,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 11 075,00 Kč
Podobné výrobky
112-165 - Mikrometr třmenový 0-25mm s měřicími hroty 15° z tvrdokovu
Třmenový mikrometr s měřicími hroty 15° 112-165Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým..
8 046,50 Kč Cena bez DPH: 6 650,00 Kč
395-263-30 - Třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem 0-25 mm
DIGIMATIC Třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem 0-25 mm 395-263-30Tyto DIGIMATI..
20 146,50 Kč Cena bez DPH: 16 650,00 Kč
331-261-30 - mikrometr třmenový digitální 0-25 mm
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 331-261-30Digimatic třmenové mi..
24 018,50 Kč Cena bez DPH: 19 850,00 Kč
350-261-30 - Digitální mikrometrická hlavice s neotáčivým vřetenem
Digitální mikrometrické hlavice, neotáčivé, IP65 350-261-30Vestavné mikrometrické hlavice s rozsahem..
16 819,00 Kč Cena bez DPH: 13 900,00 Kč
Tagy: mikrometr





