Pasametr s přesným úchylkoměrem 523-143
Tyto pasametry jsou navrženy k upevnění úchylkoměrů vhodných pro danou aplikaci měření a nabízí následující výhody: Vhodné pro hromadnou kontrolu zvláště válcových dílů v sériové nebo velko-sériové výrobě, kde je zapotřebí rychlé znázornění špatné naměřené hodnoty uvnitř tolerančního pásma. Možnost nastavení s externími etalony, jako jsou koncové měrky. Zpětná páčka v praktické poloze.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 50–75mm |
| Zdvih zajíždějicího doteku: | 2 mm |
| Opakovatelnost: | 0,4 µm |
| Rovinnost: | 0,3 μm |
| Rovnoběžnost: | 1 μm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované ø10.8 mm |
| Vřeteno: | ø10,8 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 920g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- podpěr pro obrobek
- bez úchylkoměru
523-143 - pasametr 50-75 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 523-143
- EAN: 4946368401799
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
22 566,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 18 650,00 Kč
Podobné výrobky
395-273-30 - Digitální třmenový mikrometr pro měření klenutých ploch 50-75mm
DIGIMATIC Třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem 395-273-30Tyto DIGIMATIC Třmeno..
24 926,00 Kč Cena bez DPH: 20 600,00 Kč
193-103 - mikrometr třmenový s čítačem
Třmenový mikrometr s čítačem 50-75 mm 193-103Třmenové mikrometry s mechanickým čítačem nabízí násled..
8 651,50 Kč Cena bez DPH: 7 150,00 Kč
123-103 - Mikrometr třmenový s talířk.doteky 50-75mm
Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 50-75 mm 123-103Mitutoyo noniové třmenové mikrometr..
10 012,75 Kč Cena bez DPH: 8 275,00 Kč
323-252-30 - mikrometr třmenový digitální s talířkovými měřícími doteky na měření ozube, rozsah 50-75mm
Digitální třmenové mikrometry s talířkovými doteky, IP65 323-252-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry s t..
29 947,50 Kč Cena bez DPH: 24 750,00 Kč





