Pasametr s přesným úchylkoměrem 523-124
A Mitutoyo rapid-retraction-anvil snap meter equipped with a high resolution dial indicator.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 75–100mm |
| Děl. stup.: | 0.001 mm |
| Dělení stupnice: | 0.001 mm |
| Rozsah zobrazenípřesného úchylkoměru: | ±0.06 mm |
| Zdvih zajíždějicího doteku: | 2 mm |
| Přesnost úchylkoměru: | 1 μm |
| Opakovatelnost: | 0,4 µm |
| Rovinnost: | 0,3 μm |
| Rovnoběžnost: | 1 μm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované ø10.8 mm |
| Vřeteno: | ø10,8 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 1080g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- podpěr pro obrobek
523-124 - pasameter 75-100mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 523-124
- EAN: 4946368380308
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
29 524,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 24 400,00 Kč
Podobné výrobky
115-118 - Mikrometr třmenový na zaoblené plochy 75-100mm
Třmenový mikrometr na měření klenutých ploch 115-118Mitutoyo noniové třmenové mikrometry s kulovým p..
6 655,00 Kč Cena bez DPH: 5 500,00 Kč
123-104 - Mikrometr třmenový s talířk.doteky 75-100mm
Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 75-100 mm 123-104Mitutoyo noniové třmenové mikromet..
11 616,00 Kč Cena bez DPH: 9 600,00 Kč
102-304 - Mikrometr třmenový 75-100 mm
Třmenové mikrometry s tepelně-izolačními plochami 102-304Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové ..
4 416,50 Kč Cena bez DPH: 3 650,00 Kč
331-264-30 - mikrometr třmenový
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 331-264-30Digimatic třmenové mi..
29 130,75 Kč Cena bez DPH: 24 075,00 Kč





