Pasametr s přesným úchylkoměrem 523-122
A Mitutoyo rapid-retraction-anvil snap meter equipped with a high resolution dial indicator.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 25–50mm |
| Děl. stup.: | 0.001 mm |
| Dělení stupnice: | 0.001 mm |
| Rozsah zobrazenípřesného úchylkoměru: | ±0.06 mm |
| Zdvih zajíždějicího doteku: | 2 mm |
| Přesnost úchylkoměru: | 1 μm |
| Opakovatelnost: | 0,4 µm |
| Rovinnost: | 0,3 μm |
| Rovnoběžnost: | 0,6 μm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované ø10.8 mm |
| Vřeteno: | ø10,8 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 840g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- podpěr pro obrobek
523-122 - pasametr 25-50 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 523-122
- EAN: 4946368380285
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
24 290,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 20 075,00 Kč
Podobné výrobky
103-138 - Mikrometr třmenový 25-50 mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 25-50 mm 103-138Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovou ..
2 541,00 Kč Cena bez DPH: 2 100,00 Kč
126-126 - Mikrometr třmenový na měření závitů
Třmenový mikrometr na měření závitů 25-50 mm 126-126Mitutoyo ne-digitální mikrometr se snadno vyměni..
13 431,00 Kč Cena bez DPH: 11 100,00 Kč
422-261-30 - mikrometr třmenový na měření drážek 25-50mm
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s úzkými měřicími ploškami, Čepel=0,4mm 422-261-30DIGIMATIC T..
37 933,50 Kč Cena bez DPH: 31 350,00 Kč
523-142 - pasametr 25-50 mm
Pasametr s přesným úchylkoměrem 523-142Tyto pasametry jsou navrženy k upevnění úchylkoměrů vhodných ..
20 600,25 Kč Cena bez DPH: 17 025,00 Kč





