Třmenový mikrometr s úchylkoměrem 510-124
Mitutoyo noniový, s rychlým odjížděním doteku, třemový mikrometr vybavený číselníkovým úchylkoměrem s jemným dělením stupnice.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 75–100mm |
| Děl. stup.: | 0,001 mm |
| Rozsah zobrazenípřesného úchylkoměru: | ±0.06 mm |
| Zdvih zajíždějicího doteku: | 2 mm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Přesnost úchylkoměru: | 1 μm |
| Opakovatelnost: | 0,4 µm |
| Rovinnost: | 0,3 μm |
| Rovnoběžnost: | 1 μm |
| Dělení stupnice: | 0,001 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované, ø8 mm |
| Vřeteno: | ø8 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø21 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Ovládací tlačítko: | Vlevo |
| Hmot.: | 970g |
Obsah balení
- Including box
- spanner
- setting standard
510-124 - mikrometr třmenový s přesným úchylkoměrem 75-100 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 510-124
- EAN: 4946368386249
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
37 026,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 30 600,00 Kč
Podobné výrobky
115-218 - Mikrometr třmenový na zaoblené plochy 75-100 mm
Třmenový mikrometr na měření klenutých ploch 115-218Tyto Třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým..
7 623,00 Kč Cena bez DPH: 6 300,00 Kč
115-118 - Mikrometr třmenový na zaoblené plochy 75-100mm
Třmenový mikrometr na měření klenutých ploch 115-118Mitutoyo noniové třmenové mikrometry s kulovým p..
6 655,00 Kč Cena bez DPH: 5 500,00 Kč
143-104 - Mikrometr třmenový s měřícími rameny 75-100mm
Třmenový mikrometr s měřicími rameny 75-100 mm 143-104Třmenové mikrometry s měřicími čelistmi jsou s..
15 669,50 Kč Cena bez DPH: 12 950,00 Kč
523-144 - pasametr 75-100 mm
Pasametr s přesným úchylkoměrem 523-144Tyto pasametry jsou navrženy k upevnění úchylkoměrů vhodných ..
24 926,00 Kč Cena bez DPH: 20 600,00 Kč
Tagy: mikrometr




