Třmenový mikrometr s úchylkoměrem 510-122
Mitutoyo noniový, s rychlým odjížděním doteku, třemový mikrometr vybavený číselníkovým úchylkoměrem s jemným dělením stupnice.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 25–50mm |
| Děl. stup.: | 0,001 mm |
| Rozsah zobrazenípřesného úchylkoměru: | ±0.06 mm |
| Zdvih zajíždějicího doteku: | 2 mm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Přesnost úchylkoměru: | 1 μm |
| Opakovatelnost: | 0,4 µm |
| Rovinnost: | 0,3 μm |
| Rovnoběžnost: | 0,6 μm |
| Dělení stupnice: | 0,001 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované, ø8 mm |
| Vřeteno: | ø8 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø21 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Ovládací tlačítko: | Vlevo |
| Hmot.: | 670g |
Obsah balení
- Including box
- spanner
- setting standard
510-122 - mikrometr třmenový s přesným úchylkoměrem 25-50 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 510-122
- EAN: 4946368386225
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
28 677,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 23 700,00 Kč
Podobné výrobky
323-251-30 - mikrometr třmenový digitální s talířkovými doteky na měření ozubení, rozsah 25-50 mm
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr 25-50 mm 323-251-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry s talířkovým..
28 677,00 Kč Cena bez DPH: 23 700,00 Kč
102-702 - Analogový mikrometr 25-50mm/0,01mm
Třmenový mikrometr s kombinovanou řehtačkou 25 - 50 mm 102-702Mitutoyo ne-digitální mikrometr s komb..
3 267,00 Kč Cena bez DPH: 2 700,00 Kč
143-102 - Mikrometr třmenový s měřícími rameny 25-50mm
Třmenový mikrometr s měřicími rameny 25-50 mm 143-102Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené t..
12 523,50 Kč Cena bez DPH: 10 350,00 Kč
331-252-30 - mikrometr třmenový 25-50mm
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 331-252-30Digimatic třmenové mi..
26 136,00 Kč Cena bez DPH: 21 600,00 Kč
Tagy: mikrometr





