DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s úzkými měřicími ploškami Provedení A 422-330-30
DIGIMATIC Třmenové mikrometry s úzkými měřicími plochami určené pro měření v těžko přístupných místech. Nabízí následující výhody: Úzké měřicí plochy jsou vhodné na měření úzkých vnějších drážek, průměrů drážek hřídelů a v těžko přístupných místech. Neotáčivé vřeteno.
| Digitální/Analogové: | Digitální |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Palcové/Metrické |
| Rozsah měření: | 0–1" |
| Čís. krok: | 0.00005"/0.001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±0.00015" |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±0,00015" |
| Odchylka v délceV MPE: | 0,00015" |
| Rovnoběžnost: | 0.00015" |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Vřeteno a dotek osazené tvrdokovem nebo z kalené oceli |
| Dotek / Vřeteno: | Provedení A, kalená ocel t=0,75 mm |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 3 - 8N |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 2,4 roku |
| ORIGIN: | Ano |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| Hmot.: | 365g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- 1 baterie
422-330-30 - Mirometr Mitutoyo blade
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 422-330-30
- EAN: 4946368689890
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
34 817,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 28 775,00 Kč
Podobné výrobky
102-718 - 1-2inch mikrometr třmenový
Třmenový mikrometr s kombinovanou řehtačkou 1 - 2" 102-718Mitutoyo ne-digitální mikrometr s kombinov..
4 991,25 Kč Cena bez DPH: 4 125,00 Kč
323-350-30 - Digitální třmenový mikrometr s talířkovými doteky 0 - 1"
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr 0 - 1" 323-350-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry s talířkovými ..
25 742,75 Kč Cena bez DPH: 21 275,00 Kč
103-132 - Imikrometr třmenový 1-2 palce
Třmenový mikrometr 1 - 2" 103-132Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovou st..
2 752,75 Kč Cena bez DPH: 2 275,00 Kč
148-502 - hlavice mikrometrická vestavná 0-0,5" s upínací maticí
Vestavná mikrometrická hlavice s upínací maticí 0 - 0,5" 148-502Malé, standardní, Mitutoyo mikrometr..
3 055,25 Kč Cena bez DPH: 2 525,00 Kč





