DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s úzkými měřicími ploškami Provedení B 422-260-30
DIGIMATIC Třmenové mikrometry s úzkými měřicími plochami určené pro měření v těžko přístupných místech. Nabízí následující výhody: Úzké měřicí plochy jsou vhodné na měření úzkých vnějších drážek, průměrů drážek hřídelů a v těžko přístupných místech. Neotáčivé vřeteno.
| Model: | BLM-25MX/.4T |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Digitální |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 3 µm |
| Rovnoběžnost: | 3 µm |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Vřeteno a dotek - osazené tvrdokovem nebo z kalené ocele |
| Dotek / Vřeteno: | Provedení B, osazený sférický/plochý |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 3 - 8N |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 2,4 roku |
| ORIGIN: | Ano |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| Hmot.: | 365g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- 1 baterie
422-260-30 - mikrometr třmenový na měření drážek 0-25mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 422-260-30
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
36 300,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 30 000,00 Kč
Podobné výrobky
111-215 - Mikrometr třmenový 0-25 mm
Třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 111-215Třmenové mikrometry se zúženými měřicími plo..
7 260,00 Kč Cena bez DPH: 6 000,00 Kč
293-240-30 - Mikrometr třmenový digitální 0-25 mm, IP 65, bez výstupu dat
DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 0-25 293-240-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 vyznaču..
7 381,00 Kč Cena bez DPH: 6 100,00 Kč
523-141 - pasametr 0-25 mm
Pasametr s přesným úchylkoměrem 523-141Tyto pasametry jsou navrženy k upevnění úchylkoměrů vhodných ..
17 726,50 Kč Cena bez DPH: 14 650,00 Kč
114-101 - Mikrometr třmenový s prizm. dotekem 1,0-15 mm
Třmenový mikrometr s prizmatickým měřicím dotekem 114-101Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatře..
12 251,25 Kč Cena bez DPH: 10 125,00 Kč
Tagy: mikrometr





