Digitální třmenový mikrometr s úzkými měřicími ploškami, čepel=0,75mm 422-233-30
DIGIMATIC Třmenové mikrometry s úzkými měřicími plochami určené pro měření v těžko přístupných místech. Nabízí následující výhody: Úzké měřicí plochy jsou vhodné na měření úzkých vnějších drážek, průměrů drážek hřídelů a v těžko přístupných místech. Neotáčivé vřeteno.
| Model: | BLM-100MX |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Digitální |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 75–100mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±4 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 4 µm |
| Rovnoběžnost: | 4 µm |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Vřeteno a dotek osazené tvrdokovem nebo z kalené oceli |
| Dotek / Vřeteno: | Provedení A, kalená ocel t=0,75 mm |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 3 - 8N |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 2,4 roku |
| ORIGIN: | Ano |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| Hmot.: | 580g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- 1 baterie
422-233-30 - mikrometr třmenový na měření drážek 75-100 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 422-233-30
- EAN: 4946368689883
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
39 627,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 32 750,00 Kč
Podobné výrobky
293-237-30 - Mikrometr třmenový digitální 75-100 mm, IP 65, s výstupem dat
DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 75-100 293-237-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 vyzna..
18 966,75 Kč Cena bez DPH: 15 675,00 Kč
145-188 - Mikrometr s čelistmi pro vnitřní měření 75-100mm
Analogový vnitřní mikrometr s měřicími čelistmi 75-100 mm 145-188Digimatic třmenové mikrometry s čel..
12 190,75 Kč Cena bez DPH: 10 075,00 Kč
395-274-30 - Digitální třmenový mikrometr pro měření klenutých ploch 75-100mm
DIGIMATIC Třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem 75-100 mm 395-274-30Tyto DIGIMA..
25 894,00 Kč Cena bez DPH: 21 400,00 Kč
112-204 - Mikrometr třmenový 75 - 100 mm s měřicími hroty 30° z kalené oceli
Třmenový mikrometr s měřicími hroty 30° 112-204Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým..
11 434,50 Kč Cena bez DPH: 9 450,00 Kč
Tagy: mikrometr





