DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s úzkými měřicími ploškami Provedení A 422-232-30
DIGIMATIC Třmenové mikrometry s úzkými měřicími plochami určené pro měření v těžko přístupných místech. Nabízí následující výhody: Úzké měřicí plochy jsou vhodné na měření úzkých vnějších drážek, průměrů drážek hřídelů a v těžko přístupných místech. Neotáčivé vřeteno.
| Model: | BLM-75MX |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Digitální |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 50–75mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 3 µm |
| Rovnoběžnost: | 3 µm |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Vřeteno a dotek osazené tvrdokovem nebo z kalené oceli |
| Dotek / Vřeteno: | Provedení A, kalená ocel t=0,75 mm |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 3 - 8N |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 2,4 roku |
| ORIGIN: | Ano |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| Hmot.: | 465g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- 1 baterie
422-232-30 - mikrometr třmenový na měření drážek 50-75 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 422-232-30
- EAN: 4946368689876
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
38 024,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 31 425,00 Kč
Podobné výrobky
326-353-30 - 2-3/50-75 mikrometr třmenový na měření závitů
Třmenový mikrometr na měření závitů 50-75 mm/2-3" 326-353-30Digimatic třmenové mikrometry na měření ..
33 275,00 Kč Cena bez DPH: 27 500,00 Kč
114-123 - Mikrometr třmenový s prizm.dotekem 45-65mm
Třmenový mikrometr s měřicími plochami bez drážek 114-123Třmenové mikrometry s prizmatickým měřicím ..
24 260,50 Kč Cena bez DPH: 20 050,00 Kč
112-215 - Mikrometr třmenový 50-75mm s měřicími hroty 30° z tvrdokovu
Třmenový mikrometr s měřicími hroty 30° 112-215Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým..
10 375,75 Kč Cena bez DPH: 8 575,00 Kč
342-263-30 - mikrometr třmenový 50-75mm
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s úhlem 30° 342-263-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry s měřicím..
26 922,50 Kč Cena bez DPH: 22 250,00 Kč
Tagy: mikrometr





