DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s úzkými měřicími ploškami Provedení A 422-231-30
DIGIMATIC Třmenové mikrometry s úzkými měřicími plochami určené pro měření v těžko přístupných místech. Nabízí následující výhody: Úzké měřicí plochy jsou vhodné na měření úzkých vnějších drážek, průměrů drážek hřídelů a v těžko přístupných místech. Neotáčivé vřeteno.
| Model: | BLM-50MX |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Digitální |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 25–50mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 3 µm |
| Rovnoběžnost: | 3 µm |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Vřeteno a dotek z tvrdokovu nebo z kalené oceli |
| Dotek / Vřeteno: | Provedení A, kalená ocel t=0,75 mm |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 3 - 8N |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 2,4 roku |
| ORIGIN: | Ano |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| Hmot.: | 565g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- 1 baterie
422-231-30 - mikrometr třmenový na měření drážek 25-50 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 422-231-30
- EAN: 4946368689869
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
36 542,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 30 200,00 Kč
Podobné výrobky
111-116 - Mikrometr třmenový 25-50mm
Třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 111-116Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřen..
8 863,25 Kč Cena bez DPH: 7 325,00 Kč
114-103 - Mikrometr třmenový s prizm. dotekem 25-40 mm
Třmenový mikrometr s měřicími plochami bez drážek 114-103Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatře..
14 671,25 Kč Cena bez DPH: 12 125,00 Kč
331-262-30 - mikrometr třmenový
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 331-262-30Digimatic třmenové mi..
26 136,00 Kč Cena bez DPH: 21 600,00 Kč
406-251-30 - OMV-50MX
Třmenový mikrometr s bubínkovou řehtačkou 25-50 mm 406-251-30Třmenové mikrometry s neotáčivým vřeten..
32 458,25 Kč Cena bez DPH: 26 825,00 Kč
Tagy: mikrometr





