DIGIMATIC Třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem 395-273-30
Tyto DIGIMATIC Třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem jsou určeny především pro měření klenutých ploch a síly stěn trubek, ložisek, kroužků.
| Digitální/Analogové: | Digitální |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 50–75mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±2 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±2 µm |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Dotek / Vřeteno: | Provedení B, s dvěma kulovitými doteky SR=4 mm |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 2,4 roku |
| ORIGIN: | Ano |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| Hmot.: | 470g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- 1 baterie
395-273-30 - Digitální třmenový mikrometr pro měření klenutých ploch 50-75mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 395-273-30
- EAN: 4946368689401
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
24 926,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 20 600,00 Kč
Podobné výrobky
342-263-30 - mikrometr třmenový 50-75mm
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s úhlem 30° 342-263-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry s měřicím..
26 922,50 Kč Cena bez DPH: 22 250,00 Kč
103-139-10 - Mikrometr třmenový 50-75 mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 50-75 mm 103-139-10Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniov..
3 327,50 Kč Cena bez DPH: 2 750,00 Kč
293-242-30 - Mikrometr třmenový digitální 50-75 mm, IP 65, bez výstupu dat včetně nástavné měrky
DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 50-75 293-242-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 vyznač..
12 463,00 Kč Cena bez DPH: 10 300,00 Kč
115-217 - Mikrometr třmenový na zaoblené plochy 50-75 mm
Třmenový mikrometr na měření klenutých ploch 115-217Mitutoyo noniové třmenové mikrometry s kulovým p..
7 320,50 Kč Cena bez DPH: 6 050,00 Kč
Tagy: mikrometr





