DIGIMATIC Třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem 395-254-30
Tyto DIGIMATIC Třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem jsou určeny především pro měření klenutých ploch a síly stěn trubek, ložisek, kroužků.
| Digitální/Analogové: | Digitální |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 75–100mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Rovinnost: | 0,3 µm |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Dotek / Vřeteno: | Provedení A, kulovitý dotek SR=4 mm/ploché vřeteno |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 2,4 roku |
| ORIGIN: | Ano |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| Hmot.: | 625g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- 1 baterie
395-254-30 - Dig. třmenový mikrometr ve zvláštním provedení 75-100 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 395-254-30
- EAN: 4946368689333
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
25 924,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 21 425,00 Kč
Podobné výrobky
326-254-30 - mikrometr třmenový na měření závitů
Třmenový mikrometr na měření závitů 75-100 mm 326-254-30Digimatic třmenové mikrometry na měření závi..
35 029,50 Kč Cena bez DPH: 28 950,00 Kč
112-204 - Mikrometr třmenový 75 - 100 mm s měřicími hroty 30° z kalené oceli
Třmenový mikrometr s měřicími hroty 30° 112-204Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým..
11 434,50 Kč Cena bez DPH: 9 450,00 Kč
114-107 - Mikrometr třmenový s prizm.dotekem 85-100mm
Třmenový mikrometr s měřicími plochami bez drážek 114-107Třmenové mikrometry s prizmatickým měřicím ..
22 324,50 Kč Cena bez DPH: 18 450,00 Kč
395-274-30 - Digitální třmenový mikrometr pro měření klenutých ploch 75-100mm
DIGIMATIC Třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem 75-100 mm 395-274-30Tyto DIGIMA..
25 894,00 Kč Cena bez DPH: 21 400,00 Kč
Tagy: mikrometr





