DIGIMATIC Třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem 395-252-30
Tyto DIGIMATIC Třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem jsou určeny především pro měření klenutých ploch a síly stěn trubek, ložisek, kroužků.
| Digitální/Analogové: | Digitální |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 25–50mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±2 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±2 µm |
| Rovinnost: | 0,3 µm |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Dotek / Vřeteno: | Provedení A, kulovitý dotek SR=4 mm/ploché vřeteno |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 2,4 roku |
| ORIGIN: | Ano |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| Hmot.: | 330g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- 1 baterie
395-252-30 - Dig. třmenový mikrometr ve zvláštním provedení 25-50 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 395-252-30
- EAN: 4946368689319
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
21 507,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 17 775,00 Kč
Podobné výrobky
342-252-30 - mikrometr třmenový 25-50mm
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s úhlem 15° 342-252-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry s měřicím..
25 500,75 Kč Cena bez DPH: 21 075,00 Kč
141-001 - Dvoudotekový mikrometrický odpich s kalenými měřícími plochami 25-32 mm
Mikrometrický odpich 141-001Palcové-Metrické:MetrickéDigitální/Analogové:AnalogovéRoz. měř.:25–32mmD..
2 420,00 Kč Cena bez DPH: 2 000,00 Kč
293-245-30 - Mikrometr třmenový digitální S bubínkovou řehtačkou 25-50 mm, IP 65, s výstupem dat dat včetně nástavné měrky
DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 25-50 293-245-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 vyznač..
10 587,50 Kč Cena bez DPH: 8 750,00 Kč
523-142 - pasametr 25-50 mm
Pasametr s přesným úchylkoměrem 523-142Tyto pasametry jsou navrženy k upevnění úchylkoměrů vhodných ..
20 600,25 Kč Cena bez DPH: 17 025,00 Kč
Tagy: mikrometr





