Digitální třmenové mikrometry na měření tloušťky plechů IP65 389-261-30
Digimatic třmenové mikrometry navržené s hlubokým vyložením třmene na měření tloušťky plechů, které nelze měřit standardními mikrometry.
| Model: | PMUS150-25MX |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Digitální |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Čís. krok: | 0,001mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±4 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Rovinnost: | 0.6 µm |
| Rovnoběžnost: | 3 µm |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Dotek / Vřeteno: | Provedení B, vypouklý/plochý |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 3 - 8N |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 2,4 roku |
| ORIGIN: | Ano |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| 2 x PRESET (předvolba): | Ano |
| Vyložení třmene: | 160mm |
| Hmot.: | 840g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- 1 baterie/2 baterií (389-514)
389-261-30 - Mikrometr třmenový DIGIMATIC s hlubokým třmenem 0-25 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 389-261-30
- EAN: 4946368689227
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
22 566,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 18 650,00 Kč
Podobné výrobky
102-701 - Mikrometr s řehtačkovým bubínkem 0-25mm/0,01mm
Třmenový mikrometr s kombinovanou řehtačkou 0 - 25 mm 102-701Mitutoyo ne-digitální mikrometr s kombi..
2 389,75 Kč Cena bez DPH: 1 975,00 Kč
523-141 - pasametr 0-25 mm
Pasametr s přesným úchylkoměrem 523-141Tyto pasametry jsou navrženy k upevnění úchylkoměrů vhodných ..
17 726,50 Kč Cena bez DPH: 14 650,00 Kč
117-101 - Mikrometr třmenový s vyměnitelným dotekem
Mikrometr s vyměnitelným dotekem 117-101Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snadno vyměnit..
10 073,25 Kč Cena bez DPH: 8 325,00 Kč
114-165 - Mikrometr třmenový s prizm.dotekem 5-25 mm
Třmenový mikrometr s měřicími plochami bez drážek 114-165Třmenové mikrometry s prizmatickým měřicím ..
15 972,00 Kč Cena bez DPH: 13 200,00 Kč
Tagy: mikrometr





