Digitální třmenové mikrometry s talířkovými doteky, IP65 369-250-30
DIGIMATIC Třmenové mikrometry s talířkovými měřicími doteky umožňují měřit široký rozsah různých materiálů. Nabízí následující výhody: S neotáčivým vřetenem a talířkovými měřicími doteky. Na měření vzdáleností zubů a pro měření vzdáleností zápichů. Měřitelný rozsah rozteče ozubení: modul 0,5 - 6 Na měření plstí, pryže, lepenky, látek, apod..
| Digitální/Analogové: | Digitální |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±4 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 4 μm |
| Rovinnost: | 1 µm |
| Rovnoběžnost: | 4 μm |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Kalená ocel, jemně lapováno |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 3 - 8N |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 2,4 roku |
| Měřitelný modul: | 0,5 - 6mm |
| ORIGIN: | Ano |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| Hmot.: | 340g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- 1 baterie
369-250-30 - mikrometr třmenový digitální s talířkovými měřícími neotáčivými doteky na měření ozubení, rozsah 0-25mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 369-250-30
- EAN: 4946368689616
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
28 616,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 23 650,00 Kč
Podobné výrobky
123-102 - Mikrometr třmenový s talířk.doteky 25-50mm
Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 25-50 mm 123-102Mitutoyo noniové třmenové mikrometr..
9 105,25 Kč Cena bez DPH: 7 525,00 Kč
395-263-30 - Třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem 0-25 mm
DIGIMATIC Třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem 0-25 mm 395-263-30Tyto DIGIMATI..
20 146,50 Kč Cena bez DPH: 16 650,00 Kč
114-161 - Mikrometr třmenový s prizm. dotekem 1,0-15 mm
Třmenový mikrometr s měřicími plochami bez drážek 114-161Třmenové mikrometry s prizmatickým měřicím ..
11 495,00 Kč Cena bez DPH: 9 500,00 Kč
103-137 - Mikrometr třmenový 0-25 mm / 0,01mm
Třmenový mikrometr 0-25 mm 103-137Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovou s..
1 784,75 Kč Cena bez DPH: 1 475,00 Kč
Tagy: mikrometr





