Digitální vestavná mikrometrická hlavice, IP65 350-271-30
Vestavné mikrometrické hlavice s rozsahem měření 25 mm a průměrem stopky 12 mm, nabízí následující výhody: Vhodné pro zabudování do strojů a měřicích zařízení. Výborná odolnost vůči vodě a prachu (stupeň ochrany IP65) umožňující použití v různých strojních situacích, včetně stříkajícího chladiva (kromě provedení se závitovým vřetenem).
| Digitální/Analogové: | Digitální |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±2 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±2 µm |
| Měřicí plocha: | Plochá |
| Stoupání vřetene: | 0,5mm |
| Stopka ø: | 12mm |
| Upínací stopka: | Jednoduchá |
| Poznámka: | IP65 |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Vřeteno: | With spindle lock, ø 6,35 mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná |
| Výstup dat: | Ano |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 2,4 roku |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| 2 x PRESET (předvolba): | Ano |
| Hmot.: | 230g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- 1 baterie
350-271-30 - Digitální vestavná mikrometrická hlavice 0-25mm s výstupem dat
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 350-271-30
- EAN: 4946368695976
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
15 609,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 12 900,00 Kč
Podobné výrobky
114-204 - Mikrometr třmenový s prizm. dotekem 2,3-25 mm
Třmenový mikrometr s měřicími plochami bez drážek 114-204Třmenové mikrometry s prizmatickým měřicím ..
16 819,00 Kč Cena bez DPH: 13 900,00 Kč
115-302 - Mikrometr třmenový na zaoblené plochy 0-25 mm
Třmenový mikrometr na měření klenutých ploch, Provedení A 115-302Tyto Třmenové mikrometry s kulovým ..
6 382,75 Kč Cena bez DPH: 5 275,00 Kč
147-103 - Mikrometr třmenový 0-13mm
Třmenový mikrometr pro přesnou kontrolu švů konzerv a plechovek 147-103Mitutoyo noniové třmenové mik..
8 228,00 Kč Cena bez DPH: 6 800,00 Kč
123-101 - Mikrometr třmenový s talířk.doteky 0-25 mm
Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 123-101Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřen..
8 137,25 Kč Cena bez DPH: 6 725,00 Kč
Tagy: mikrometr





