Digitální třmenový mikrometr s měřicími čelistmi pro měření na těžko přístupných místech 75-100 mm 343-253-30
"DIGIMATIC" Třmenový mikrometr 75-100 mm
| Digitální/Analogové: | Digitální |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 75–100mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±8 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±8 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 4 µm |
| Rovinnost: | 0,3 µm |
| Rovnoběžnost: | 4 µm |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 1 - 6N |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 2,4 roku |
| ORIGIN: | Ano |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| Hmot.: | 440g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- 1 baterie
343-253-30 - mikrometr třmenový ve zvláštním provedení 75-100mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 343-253-30
- EAN: 4946368689722
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
32 700,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 27 025,00 Kč
Podobné výrobky
331-254-30 - mikrometr třmenový 75-100mm
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 331-254-30Digimatic třmenové mi..
29 130,75 Kč Cena bez DPH: 24 075,00 Kč
112-216 - Mikrometr třmenový 75-100 mm s měřicími hroty 30° z tvrdokovu
Třmenový mikrometr s měřicími hroty 30° 112-216Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým..
11 797,50 Kč Cena bez DPH: 9 750,00 Kč
293-233-30 - Mikrometr třmenový digitální 75-100 mm, IP 65, s výstupem dat
DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 75-100 293-233-30Mitutoyo voděodolné digitální mikrometry vhodné p..
16 032,50 Kč Cena bez DPH: 13 250,00 Kč
326-354-30 - mikrometr třmenový na měření závitů
Třmenový mikrometr na měření závitů 75-100 mm/3-4" 326-354-30Digimatic třmenové mikrometry na měření..
35 029,50 Kč Cena bez DPH: 28 950,00 Kč
Tagy: mikrometr





