Digitální třmenový mikrometr s měřicími čelistmi pro měření na těžko přístupných místech 25-50 mm 343-251-30
"DIGIMATIC" Třmenový mikrometr 25-50 mm
| Digitální/Analogové: | Digitální |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 25–50mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±6 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±6 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 3 µm |
| Rovinnost: | 0,3 µm |
| Rovnoběžnost: | 3 µm |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 1 - 6N |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 2,4 roku |
| ORIGIN: | Ano |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| Hmot.: | 340g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- 1 baterie
343-251-30 - mikrometr třmenový ve zvláštním provedení 25-50mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 343-251-30
- EAN: 4946368689708
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
29 705,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 24 550,00 Kč
Podobné výrobky
126-126 - Mikrometr třmenový na měření závitů
Třmenový mikrometr na měření závitů 25-50 mm 126-126Mitutoyo ne-digitální mikrometr se snadno vyměni..
13 431,00 Kč Cena bez DPH: 11 100,00 Kč
293-235-30 - Mikrometr třmenový digitální 25-50 mm, IP 65, s výstupem dat
DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 25-50 293-235-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 vyznač..
13 763,75 Kč Cena bez DPH: 11 375,00 Kč
112-166 - Mikrometr třmenový 25-50mm s měřicími hroty 15° z tvrdokovu
Třmenový mikrometr s měřicími hroty 15° 112-166Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým..
9 619,50 Kč Cena bez DPH: 7 950,00 Kč
115-116 - Mikrometr třmenový na zaoblené plochy 25-50mm
Třmenový mikrometr na měření klenutých ploch 115-116Mitutoyo noniové třmenové mikrometry s kulovým p..
5 959,25 Kč Cena bez DPH: 4 925,00 Kč
Tagy: mikrometr





