Digitální třmenový mikrometr s měřicími čelistmi pro měření na těžko přístupných místech 0-25 mm 343-250-30
"DIGIMATIC" Třmenový mikrometr 0-25 mm
| Digitální/Analogové: | Digitální |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±5 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±5 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 3 μm |
| Rovinnost: | 0,3 µm |
| Rovnoběžnost: | 3 μm |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 1 - 6N |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 2,4 roku |
| ORIGIN: | Ano |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| Hmot.: | 320g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- 1 baterie
343-250-30 - mikrometr třmenový ve zvláštním provedení 0-25mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 343-250-30
- EAN: 4946368689692
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
27 678,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 22 875,00 Kč
Podobné výrobky
147-105 - Mikrometr třmenový 0-13mm
Třmenový mikrometr pro přesnou kontrolu švů konzerv a plechovek 147-105Mitutoyo noniové třmenové mik..
8 651,50 Kč Cena bez DPH: 7 150,00 Kč
115-302 - Mikrometr třmenový na zaoblené plochy 0-25 mm
Třmenový mikrometr na měření klenutých ploch, Provedení A 115-302Tyto Třmenové mikrometry s kulovým ..
6 382,75 Kč Cena bez DPH: 5 275,00 Kč
395-263-30 - Třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem 0-25 mm
DIGIMATIC Třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem 0-25 mm 395-263-30Tyto DIGIMATI..
20 146,50 Kč Cena bez DPH: 16 650,00 Kč
422-260-30 - mikrometr třmenový na měření drážek 0-25mm
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s úzkými měřicími ploškami Provedení B 422-260-30DIGIMATIC Tř..
36 300,00 Kč Cena bez DPH: 30 000,00 Kč
Tagy: mikrometr





