"DIGIMATIC" Třmenový mikrometr QUICK pro měření výšky zřasení 342-271-30
Třmenové mikrometry na měření výšky zřasení plochým dotekem a vřetenem ve tvaru hrotu nabízí následující výhody: Vhodné pro měření výšky zřasení elektrických kontaktů. Vynikající ochrana vůči vodě a prachu (stupeň ochrany IP65)umožňuje používat tyto mikrometry i v místech, kde se vyskytuje stříkající chladivo.
| Model: | CHM-20MX |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Digitální |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–20mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Kalená ocel, jemně lapováno |
| Vřeteno: | S aretacíø 6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm (342-271-30, 112-401)Bez aretaceø 6,35 mm, stoupání vřetene 10 mm (342-451-20) |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 3 - 8N |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 2,4 roku |
| ORIGIN: | Ano |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| Hmot.: | 270g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- 1 baterie
342-271-30 - Mikrometr třmenový 0-25 mm pro měření výšky zřasení
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 342-271-30
- EAN: 4946368689166
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
21 780,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 18 000,00 Kč
Podobné výrobky
293-244-30 - Mikrometr třmenový digitální S bubínkovou řehtačkou 0-25 mm, IP 65, s výstupem dat
DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 0-25 293-244-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 vyznaču..
7 895,25 Kč Cena bez DPH: 6 525,00 Kč
510-141 - mikrometr třmenový s přesným úchylkoměrem 0-25 mm
Třmenový mikrometr s úchylkoměrem 510-141Třmenové mikrometry s úchylkoměrem, které umožňují prováděn..
25 500,75 Kč Cena bez DPH: 21 075,00 Kč
114-162 - Mikrometr třmenový s prizm. dotekem 10,0-25 mm
Třmenový mikrometr s měřicími plochami bez drážek 114-162Třmenové mikrometry s prizmatickým měřicím ..
14 157,00 Kč Cena bez DPH: 11 700,00 Kč
115-215 - Mikrometr třmenový na zaoblené plochy 0-25 mm
Třmenový mikrometr na měření klenutých ploch 115-215Mitutoyo noniové třmenové mikrometry s kulovým p..
6 322,25 Kč Cena bez DPH: 5 225,00 Kč
Tagy: mikrometr





