DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s úhlem 30° 342-261-30
DIGIMATIC Třmenové mikrometry s měřicími doteky ve tvaru hrotů nabízí následující výhody: Vřeteno a dotek ve tvaru měřicích hrotů, s volbou sevřeného úhlu a ukončenými kontaktními body s malým poloměrem. Vhodné na měření drážek, osazení, apod.
| Model: | CPM30-25MX |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Digitální |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±2 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±2 µm |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Vřeteno a dotek z tvrdokovu, poloměr měřicího doteku 0.3 mm |
| Kužel: | 30° |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 3 - 8N |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 2,4 roku |
| ORIGIN: | Ano |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| Hmot.: | 330g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- 1 baterie
342-261-30 - mikrometr třmenový 0-25mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 342-261-30
- EAN: 4946368689081
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
23 262,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 19 225,00 Kč
Podobné výrobky
342-251-30 - mikrometr digitální 0-25 mm s měřícími hroty
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s úhlem 15° 342-251-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry s měřicím..
23 171,50 Kč Cena bez DPH: 19 150,00 Kč
114-161 - Mikrometr třmenový s prizm. dotekem 1,0-15 mm
Třmenový mikrometr s měřicími plochami bez drážek 114-161Třmenové mikrometry s prizmatickým měřicím ..
11 495,00 Kč Cena bez DPH: 9 500,00 Kč
111-115 - Mikrometr třmenový 0-25mm
Třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 111-115Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřen..
7 260,00 Kč Cena bez DPH: 6 000,00 Kč
395-251-30 - Dig. třmenový mikrometr ve zvláštním provedení 0-25 mm
DIGIMATIC Třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem 0-25 mm 395-251-30Tyto DIGIMATI..
19 602,00 Kč Cena bez DPH: 16 200,00 Kč
Tagy: mikrometr





