DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s úhlem 15° 342-254-30
DIGIMATIC Třmenové mikrometry s měřicími doteky ve tvaru hrotů nabízí následující výhody: Vřeteno a dotek ve tvaru měřicích hrotů, s volbou sevřeného úhlu a ukončenými kontaktními body s malým poloměrem. Vhodné na měření drážek, osazení, apod.
| Model: | CPM15-100MX |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Digitální |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 75–100mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Vřeteno a dotek z tvrdokovu, poloměr měřicího doteku 0.3 mm |
| Kužel: | 15° |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 3 - 8N |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 2,4 roku |
| ORIGIN: | Ano |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| Hmot.: | 565g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- 1 baterie
342-254-30 - dig. mikrometr třmenový
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 342-254-30
- EAN: 4946368689036
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
28 344,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 23 425,00 Kč
Podobné výrobky
343-253-30 - mikrometr třmenový ve zvláštním provedení 75-100mm
Digitální třmenový mikrometr s měřicími čelistmi pro měření na těžko přístupných místech 75-100 mm 3..
32 700,25 Kč Cena bez DPH: 27 025,00 Kč
104-139A - Mikrometr třmenový 0-100 mm
Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-139AMitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snad..
14 641,00 Kč Cena bez DPH: 12 100,00 Kč
112-204 - Mikrometr třmenový 75 - 100 mm s měřicími hroty 30° z kalené oceli
Třmenový mikrometr s měřicími hroty 30° 112-204Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým..
11 434,50 Kč Cena bez DPH: 9 450,00 Kč
523-144 - pasametr 75-100 mm
Pasametr s přesným úchylkoměrem 523-144Tyto pasametry jsou navrženy k upevnění úchylkoměrů vhodných ..
24 926,00 Kč Cena bez DPH: 20 600,00 Kč
Tagy: mikrometr





