DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s úhlem 15° 342-253-30
DIGIMATIC Třmenové mikrometry s měřicími doteky ve tvaru hrotů nabízí následující výhody: Vřeteno a dotek ve tvaru měřicích hrotů, s volbou sevřeného úhlu a ukončenými kontaktními body s malým poloměrem. Vhodné na měření drážek, osazení, apod.
| Model: | CPM15-75MX |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Digitální |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 50–75mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±2 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±2 µm |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Vřeteno a dotek z tvrdokovu, poloměr měřicího doteku 0.3 mm |
| Kužel: | 15° |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 3 - 8N |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 2,4 roku |
| ORIGIN: | Ano |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| Hmot.: | 625g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- 1 baterie
342-253-30 - mikrometr třmenový 50-75mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 342-253-30
- EAN: 4946368689029
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
26 922,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 22 250,00 Kč
Podobné výrobky
342-264-30 - mikrometr třmenový 50-75mm
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s úhlem 30° 342-264-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry s měřicím..
28 344,25 Kč Cena bez DPH: 23 425,00 Kč
523-143 - pasametr 50-75 mm
Pasametr s přesným úchylkoměrem 523-143Tyto pasametry jsou navrženy k upevnění úchylkoměrů vhodných ..
22 566,50 Kč Cena bez DPH: 18 650,00 Kč
326-253-30 - digitální mikrometr třmenový na měření závitů
Třmenový mikrometr na měření závitů 50-75 mm 326-253-30Digimatic třmenové mikrometry na měření závit..
33 275,00 Kč Cena bez DPH: 27 500,00 Kč
343-252-30 - mikrometr třmenový ve zvláštním provedení 50-75mm
Digitální třmenový mikrometr s měřicími čelistmi pro měření na těžko přístupných místech 50-75 mm 34..
31 369,25 Kč Cena bez DPH: 25 925,00 Kč
Tagy: mikrometr





