DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s úhlem 15° 342-252-30
DIGIMATIC Třmenové mikrometry s měřicími doteky ve tvaru hrotů nabízí následující výhody: Vřeteno a dotek ve tvaru měřicích hrotů, s volbou sevřeného úhlu a ukončenými kontaktními body s malým poloměrem. Vhodné na měření drážek, osazení, apod.
| Model: | CPM15-50MX |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Digitální |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 25–50mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±2 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±2 µm |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Vřeteno a dotek z tvrdokovu, poloměr měřicího doteku 0.3 mm |
| Kužel: | 15° |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 3 - 8N |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 2,4 roku |
| ORIGIN: | Ano |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| Hmot.: | 470g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- 1 baterie
342-252-30 - mikrometr třmenový 25-50mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 342-252-30
- EAN: 4946368689012
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
25 500,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 21 075,00 Kč
Podobné výrobky
107-202 - Mikrometr třmenový 25-50mm
Třmenový mikrometr pro sériová měření 107-202Třmenové mikrometry s číselníkovým úchylkoměrem umožňuj..
15 034,25 Kč Cena bez DPH: 12 425,00 Kč
323-251-30 - mikrometr třmenový digitální s talířkovými doteky na měření ozubení, rozsah 25-50 mm
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr 25-50 mm 323-251-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry s talířkovým..
28 677,00 Kč Cena bez DPH: 23 700,00 Kč
112-214 - Mikrometr třmenový 25-50 mm s měřicími hroty 30° z tvrdokovu
Třmenový mikrometr s měřicími hroty 30° 112-214Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým..
9 619,50 Kč Cena bez DPH: 7 950,00 Kč
422-261-30 - mikrometr třmenový na měření drážek 25-50mm
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s úzkými měřicími ploškami, Čepel=0,4mm 422-261-30DIGIMATIC T..
37 933,50 Kč Cena bez DPH: 31 350,00 Kč
Tagy: mikrometr





