Digitální mikrometr s vyměnitelným dotekem 340-526
DIGIMATIC Třmenové mikrometry poskytující extrémně široký rozsah měření a mající následující výhody: Výměnné měřicí doteky pro variabilní měřicí rozsah. Řehtačku pro zajištění konstatní síly při měření.
| Digitální/Analogové: | Digitální |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 900–1 000mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±18 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 12 µm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Rovinnost: | 1 µm |
| Rovnoběžnost: | (2+L/100) μm, L = max. rozsah (mm) |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Vřeteno osazené tvrdokovem, lapované a dotek z kalené oceli |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (do 300 mm) ø8 mm (od 300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø21 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 10 - 15N |
| Napájení: | Baterie SR44 |
| Životnost baterie: | cca 1,8 roků |
| Nastavovací měrky: | 4 (900, 925, 950, 975 mm) |
| Výměnné doteky [ks]: | 4 |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| 2 x PRESET (předvolba): | Ano |
| Hmotnost: | 10,9kg |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky
- výměnných měřicích doteků
- klíče
- 1 baterie (2 baterie >300 mm)
340-526 - Digitální mikrometr 900-1000 mm s výměnnými doteky
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 340-526
- EAN: 4946368610535
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
61 286,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 50 650,00 Kč
Podobné výrobky
103-159 - Mikrometr třmenový 550-575mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 550-575 mm 103-159Lehké dílenské provedení se třmenem z vypalovaného smaltu. Vyba..
29 312,25 Kč Cena bez DPH: 24 225,00 Kč
104-142A - Mikrometr třmenový 300-400mm
Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-142AMitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snad..
26 468,75 Kč Cena bez DPH: 21 875,00 Kč
103-144-10 - Mikrometr třmenový 175-200 mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 175 - 200 mm 103-144-10Základní, cenově výhodné, noniové Mitutoyo třmenové mikrom..
7 592,75 Kč Cena bez DPH: 6 275,00 Kč
103-170 - Mikrometr třmenový. 825-850mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 825–850 mm Mitutoyo 103-170Série 103 – Analogový třmenový mikrometr pro rozsah 82..
46 948,00 Kč Cena bez DPH: 38 800,00 Kč
Tagy: mikrometr



