Digitální mikrometr s vyměnitelným dotekem 340-525
DIGIMATIC Třmenové mikrometry poskytující extrémně široký rozsah měření a mající následující výhody: Výměnné měřicí doteky pro variabilní měřicí rozsah. Řehtačku pro zajištění konstatní síly při měření.
| Digitální/Analogové: | Digitální |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 800–900mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±16 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 11 µm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Rovinnost: | 1 µm |
| Rovnoběžnost: | (2+L/100) μm, L = max. rozsah (mm) |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Vřeteno osazené tvrdokovem, lapované a dotek z kalené oceli |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (do 300 mm) ø8 mm (od 300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø21 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 10 - 15N |
| Napájení: | Baterie SR44 |
| Životnost baterie: | cca 1,8 roků |
| Nastavovací měrky: | 4 (800, 825, 850, 875 mm) |
| Výměnné doteky [ks]: | 4 |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| 2 x PRESET (předvolba): | Ano |
| Hmotnost: | 9,5kg |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky
- výměnných měřicích doteků
- klíče
- 1 baterie (2 baterie >300 mm)
340-525 - Digitální mikrometr 800-900 mm s výměnnými doteky
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 340-525
- EAN: 4946368610528
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
58 503,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 48 350,00 Kč
Podobné výrobky
104-148A - Mikrometr třmenový 900-1000 mm
Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-148AMitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snad..
64 765,25 Kč Cena bez DPH: 53 525,00 Kč
104-141A - Mikrometr třmenový 200-300 mm
Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-141AMitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snad..
20 539,75 Kč Cena bez DPH: 16 975,00 Kč
126-130 - Mikrometr třmenový na měření závitů
Třmenový mikrometr na měření závitů 125-150 mm 126-130Tyto třmenové mikrometry na měření závitů by m..
19 753,25 Kč Cena bez DPH: 16 325,00 Kč
Mikrometr třmenový digitální 150 -300 mm s výměnnými doteky - 340-252-30
Digitální mikrometr s vyměnitelným dotekem 340-252-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry poskytující extré..
40 958,50 Kč Cena bez DPH: 33 850,00 Kč
Tagy: mikrometr




