Digitální mikrometr s vyměnitelným dotekem 340-523
DIGIMATIC Třmenové mikrometry poskytující extrémně široký rozsah měření a mající následující výhody: Výměnné měřicí doteky pro variabilní měřicí rozsah. Řehtačku pro zajištění konstatní síly při měření.
| Digitální/Analogové: | Digitální |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 600–700mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±14 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 9 µm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Rovinnost: | 1 µm |
| Rovnoběžnost: | (2+L/100) μm, L = max. rozsah (mm) |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Vřeteno osazené tvrdokovem, lapované a dotek z kalené oceli |
| Vřeteno: | S aretací , ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm |
| Stupnice: | na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø21 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 10 - 15N |
| Napájení: | Baterie SR44 |
| Životnost baterie: | cca 1,8 roků |
| Nastavovací měrky: | 4 (600, 625, 650, 675 mm) |
| Výměnné doteky [ks]: | 4 |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| 2 x PRESET (předvolba): | Ano |
| Hmotnost: | 6,8kg |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky
- výměnných měřicích doteků
- klíče
- 1 baterie (2 baterie >300 mm)
340-523 - Digitální mikrometr 600-700 mm s výměnnými doteky
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 340-523
- EAN: 4946368610504
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
52 574,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 43 450,00 Kč
Podobné výrobky
103-144-10 - Mikrometr třmenový 175-200 mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 175 - 200 mm 103-144-10Základní, cenově výhodné, noniové Mitutoyo třmenové mikrom..
7 592,75 Kč Cena bez DPH: 6 275,00 Kč
293-586 - Mikrometr třmenový digitální MDC 400-425 mm
Digitální mikrometr 293-586DIGIMATIC Třmenové mikrometry nabízí následující výhody: Jednotka otočnéh..
30 703,75 Kč Cena bez DPH: 25 375,00 Kč
293-584 - Mikrometr třmenový digitální MDC 350-375 mm
Digital Micrometer 293-584DIGIMATIC Třmenové mikrometry nabízí následující výhody: Jednotka otočného..
29 947,50 Kč Cena bez DPH: 24 750,00 Kč
293-588 - Mikrometr třmenový digitální MDC 450-475 mm
Digitální mikrometr 293-588DIGIMATIC Třmenové mikrometry nabízí následující výhody: Jednotka otočnéh..
31 550,75 Kč Cena bez DPH: 26 075,00 Kč
Tagy: mikrometr



