Digitální mikrometr s vyměnitelným dotekem 340-251-30
DIGIMATIC Třmenové mikrometry poskytující extrémně široký rozsah měření a mající následující výhody: Výměnné měřicí doteky pro variabilní měřicí rozsah. Řehtačku pro zajištění konstatní síly při měření.
| Digitální/Analogové: | Digitální |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–150mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±6 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 3 μm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Rovnoběžnost: | (2+L/100) μm, L = max. rozsah (mm) |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Vřeteno osazené tvrdokovem, lapované a dotek z kalené oceli |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (do 300 mm), ø8 mm (nad 300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Napájení: | Baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 2,4 roku |
| Nastavovací měrky: | 5 (25, 50, 75, 100, 125 mm) |
| Výměnné doteky [ks]: | 6 |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| 2 x PRESET (předvolba): | Ano |
| Hmotnost: | 0,96kg |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky
- výměnných měřicích doteků
- klíče
- 1 baterie (2 baterie >300 mm)
340-251-30 - Mikrometr třmenový digitální 0 -150 mm s výměnnými doteky
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 340-251-30
- EAN: 4946368695884
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
33 002,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 27 275,00 Kč
Podobné výrobky
145-192 - Mikrometr s čelistmi pro vnitřní měření 175-200mm
Analogový vnitřní mikrometr s měřicími čelistmi 175-200 mm 145-192Digimatic třmenové mikrometry s če..
20 600,25 Kč Cena bez DPH: 17 025,00 Kč
293-584 - Mikrometr třmenový digitální MDC 350-375 mm
Digital Micrometer 293-584DIGIMATIC Třmenové mikrometry nabízí následující výhody: Jednotka otočného..
29 947,50 Kč Cena bez DPH: 24 750,00 Kč
103-176 - Mikrometr třmenový 975-1000mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 975–1000 mm Mitutoyo 103-176Série 103 – Analogový třmenový mikrometr pro rozsah 9..
58 231,25 Kč Cena bez DPH: 48 125,00 Kč
103-146-10 - Mikrometr třmenový 225-250mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 225-250 mm 103-146-10Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noni..
9 165,75 Kč Cena bez DPH: 7 575,00 Kč
Tagy: mikrometr




